Karrier

Dolgozz a Szintézis ZRt. csapatában!

Aktuális állásajánlatainkat az oldal alján találod

Az ajtók nálunk mindig nyitva állnak, olyan kreatív, agilis és megbízható emberek iránt, akik:

  • Elkötelezték magukat mind a saját, mind a vállalat teljesítményének növelése mellett,
  • magas szintű szakértelemmel, technológiai és üzleti tudással rendelkeznek,
  • nyitottak a fejlődésre és az új ismeretek befogadására,
  • képesek együttműködésre és a közös munkára a siker érdekében,
  • teljesítményorientáltak,
  • tudnak és szeretnek csapatban dolgozni, felelősséget vállalnak saját munkájukért.

Ezért, ha úgy érzed, hogy tevékenységeink közül valamiben nagyon jó vagy, mind a szakmai, mind az emberi képességeid megvannak ahhoz, hogy sikeres legyél, küld el önéletrajzod a job@szintezis.hu címre.

IT értékesítő pozíció

  • Az éves célok alapján a Szintézis portfóliójának értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása, ügyféligények generálása
  • Árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje
  • Vevőkre szabott műszaki tanácsadás és megoldások kidolgozása
  • Tárgyalások lebonyolítása és a szerződések előkészítése
  • •Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • • IT vagy egyéb komplex szolgáltatás területén szerzett legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
  • •Rátermett, agilis személyiség, ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kifogástalan, üzleties megjelenés
  • Magas szintű számítástechnikai felhasználói ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Retail területen szerzett IT tapasztalat
  • Német nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban és szóban)
  • Többéves sales vagy key account menedzseri tapasztalat, meglévő ügyfélkör

Egyéb béren kívüli juttatások

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, teljesítményarányos és béren kívüli juttatásokkal
  • Cégautó használat
  • Képzési lehetőségek, szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Győr vagy budapest

Fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven a job@szintezis.hu email címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Hirdetés linkje »

Referenciák